ZST Mielec
Slider

III Targi Pracy Powiatu Mieleckiego

16 kwietnia 2019 roku w godzinach od 11:00 do 16:00, w auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu odbyła się kolejna edycja Targów Pracy Powiatu Mieleckiego, podczas których zaprezentowało się ponad 50 firm z różnych branż działających na terenie całego powiatu.

Trzecią edycję Targów Pracy Powiatu Mieleckiego zorganizował Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu we współpracy z Podkarpacką Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy w Rzeszowie oraz Zespołem Szkół Technicznych w Mielcu. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego, Starosta Powiatu Mieleckiego oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.

Opublikowano w dniu: 21.05.2019 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 21.05.2019 r.

Czytany 998 razy

Media