ZST Mielec
Slider

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Tradycyjnie nowy rok szkolny 2019/2020 dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie naszej szkoły rozpoczęli Mszą Świętą, która odbyła się w kościele parafialnym MBNP w Mielcu. Następnie wszyscy udali się do auli ZST, gdzie dyrektor szkoły, pan Stanisław Rajda, serdecznie przywitał licznie zgromadzonych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły oraz obecnych na sali rodziców.

Dyrektor ZST życzył wszystkim uczniom sukcesów w nauce, zaś nauczycielom kreatywnej, twórczej pracy pedagogicznej, zwieńczonej wysokimi osiągnięciami wychowanków. W swoim wystąpieniu pan dyrektor Stanisław Rajda wspomniał również o tragicznym początku września 1939 roku oraz podkreślił jak bardzo powinniśmy docenić fakt, że żyjemy w wolnej od konfliktów Polsce. W kilku słowach przywitali również zebranych wicedyrektorzy szkoły: mgr inż. Aleksander Buczek oraz mgr inż. Maria Pilchowiec.

Uroczystość zorganizowały: mgr Diana Augustyńska, mgr Arlena Gąsowska-Gil, mgr Jolanta Wilk.

 Oprac.: D. Augustyńska

Czytany 1407 razy