ZST Mielec
Slider

Spotkanie organizacyjne Samorządu Uczniowskiego

27 września 2019 roku w Kleksie odbyło się pierwsze spotkanie Zarządu Samorządu Uczniowskiego z przedstawicielami samorządów klasowych. Na wstępie opiekun SU przedstawił zarząd SU ZST uczniom klas pierwszych, a następnie poinformował o roli uczniów w działalności samorządu.

W dalszej części przewodnicząca samorządu ZST Wiktoria Assman zapoznała przedstawicieli klas z programem działania w roku szkolnym 2019/20 zatwierdzonym uprzednio przez dyrektora ZST. Poinformowała również o zasadach organizacji zbliżających się otrzęsin klas pierwszych. Poruszono też sprawy organizacyjne związane z akademią z okazji Dnia Edukacji Narodowej i ślubowaniem klas pierwszych.

Na spotkaniu dokonano również wyboru przewodniczącego samorządu szkół branżowych. W demokratycznych wyborach zwyciężył Marek Damian z klasy 2CZ.

Zdjęcia ze spotkania wykonała Słomba Julia (2AL).

Oprac. : mgr J.Czerwiec

Czytany 1820 razy