ZST Mielec
Slider

LIST GRATULACYJNY

W imieniu władz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, składam serdeczne gratulacje Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, Uczniom i Absolwentom, z okazji otrzymania Srebrnej Tarczy w XXII Ogólnopolskim Rankingu Liceów i Techników „Perspektywy 2020".

Zajęcie zaszczytnego miejsca w gronie laureatów to wyjątkowe wyróżnienie i powód do dumy. Na sukces ten bez wątpienia przyczyniły się ciężka i sumienna praca, osiągnięcia uczniów, a także wzorowe podejście do organizacji procesu nauczania. Sukces szkoły świadczy o wysokim profesjonalizmie Kadry, a także potwierdza najwyższe standardy kształcenia.

Gronu Pedagogicznemu składam szczere wyrazy uznania i szacunku zaś uczniom życzę, aby z chęcią podejmowali nowe wyzwania, które w przyszłości zaowocują wieloma sukcesami osobistymi i zawodowym.

Prorektor WSIiZ ds. Nauczania

dr hab. Andrzej Rozmus, prof.  WSIiZ

Czytany 681 razy