ZST Mielec
Slider

Apel do wszystkich Rodziców

W związku z pojawieniem się w Polsce przypadków koronawirusa prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi swoim dzieciom, by przestrzegały podstawowych zasad higieny, w tym przede wszystkim częstego mycia rąk z użyciem ciepłej wody i mydła oraz ochrony podczas kaszlu i kichania.

Apelujemy do Państwa, byście nie posyłali do szkoły chorych i przeziębionych dzieci. Zwracamy uwagę na obowiązek bezzwłocznego informowania najbliższej stacji sanitarno - epidemiologicznej w przypadku kiedy dziecko wróciło z terenów występowania koronawirusa lub miało kontakt z osobami, które przebywały w rejonach występowania koronawirusa i ma objawy grypopodobne. Należy również natychmiast zgłosić się na oddział zakaźny szpitala powiatowego w Mielcu.

Jeśli dziecko nie miało kontaktu z osobą chorą nie ma powodu do obaw.

Zachęcamy Państwa do śledzenia na bieżąco komunikatów publikowanych na stronach Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.

Numer kontaktowy Powiatowego Inspektora Sanitarno - Epidemiologicznego w Mielcu 17 586 30 21
Infolinia MZ (czynna całodobowo) tel. 800 190 590.
Oddział zakażany Szpitala Powiatowego w Mielcu 17 780 03 91.

Dyrekcja Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu

Opublikowano w dniu: 11.03.2020 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 11.03.2020 r.

Czytany 1058 razy