ZST Mielec
Slider

Weź udział w Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Historycznym –Bohaterowie Wiktorii 1920!

Zapraszamy wszystkich Uczniów do Ogólnopolskiego Internetowego Konkursu Historycznego – Zwycięstwo 1920, w którym do wygrania są:

  • I miejsce: karty podarunkowe o wartości 700 zł
  • II miejsce: karty podarunkowe o wartości 500 zł
  • III miejsce: karty podarunkowe o wartości 300 zł
  • Miejsca od IV do XIII: nagrody rzeczowe.

W ramach realizowanego przez Fundację – Szczęśliwe Dzieciństwo ogólnopolskiego projektu edukacji obywatelskiej - Zwycięstwo 2020, przygotowany został dla młodzieży internetowy konkurs dla młodzieży z całej Polski w wieku 13 – 19 lat.

Konkurs, który odbywa się w sieci internetowej, jest częścią Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”

ZASADY UCZESTNICTWA:

Jest to konkurs historyczny, w którym uczestnicy mają za zadanie udzielić poprawnych odpowiedzi w jak najkrótszym czasie na 6 pytań dotyczących bohaterów wojny polsko-bolszewickiej 1920 r.

Pytania będą prezentowane w krótkich filmikach. Każdy film zakończony będzie pytaniem.

Konkurs rozpoczyna się 12 października i trwa do 17 października 2020. Filmy publikowane będą codziennie o godz. 20.00 na kanale YouTube (www.youtube.com/user/TelewizjaAM/) oraz Facebooku Akademii Młodzieżowej (fb.com/akademiamlodziezowa).

Ogłoszenie wyników odbędzie się 21.09.2020 na stronie internetowej konkursu (http://konkurs-historyczny.akademiamlodziezowa.pl/) oraz na Facebooku Akademii Młodzieżowej na Facebooku (www.fb.com/akademiamlodziezowa/).

Więcej informacji na stronie:

https://niepodlegla.gov.pl/wydarzenia/zwyciestwo-2020-internetowy-konkurs-dla-mlodziezy/

Czytany 794 razy