ZST Mielec
Slider

KAMPANIA DOBRZE, ŻE JESTEŚ

Co 20. osoba na świecie cierpi na depresję, a to oznacza, że prawdopodobnie znasz kogoś, kto zmaga lub zmagał się z tą chorobą. Kampania „Dobrze, że jesteś” pomoże ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania: jak rozpoznać depresję, jak jej uniknąć i jak nieść pomoc osobom cierpiących na tę chorobę.

Eksperci z Fundacji Dbam o Mój Zasięg, głównego wykonawcy kampanii, przygotowali kompleksowy pakiet działań dla uczniów, rodziców jak i nauczycieli, a wynikiem kampanii jest między innymi poradnik o depresji przygotowany we współpracy z terapeutami oraz szereg darmowych szkoleń online dla rodziców jak i nauczycieli.

Zachęcamy do zapoznania się z infografikami, które stanowią interesujący materiał do zainicjowania dyskusji związanej z tematyką depresji.